DÜNYANIN KURTARICILARI: Legends of Tomorrow

Legends of Tomorrow hakkında

Legends of Tomorrow

Dünyada kötülüğün yaygın olması karşısında onu etkisiz kılmak için amansızca mücadele eden süper kahramanlar bulunmaktadır. Ayrıca kötülük sadece yaşadığımız zamanı değil tüm zamanları da tehdit etme gücüne sahiptir.

Ancak aynı gezegende iyilik ve kötülük için mücadele eden süper kahramanların saece gezegeni değil tüm zamanı tehdit eden en büyük kötülüğe karşı birleşmeleri gereken bir güce karşı savaşı konu alan dizi 2016 yılının en çok beğenilen fantastik dizileri arasında yer almaktadır.

Fantastik ve bilim kurgunun mükemmel bir şekilde harmanlandığı dizinin yönetmenliğini Dermott Downs yapmaktadır. Henüz ilk sezonu olmasına rağmen ABD’de ve dünya üzerinde ilgi ile izlenen dizinin başrollerinde Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz ,Franz Drameh ve Ciara Renée oynamaktadır.

21 Ocak 2016 tarihinde gösterime giren dizi aynı zamanda Arrow ve Thhe Flas isimli dizilerle ilişkisel konuları sayesinde izleyenlere heyecanlı ve keyifli dakikalar yaşatmaktadır.

Henüz 16 bölümü bulunan dizinin popülaritesi göz önüne alındığında uzun soluklu bir dizi olacağı dizi eleştirmenleri tarafından dile getirilmektedir.

Legends Of Tomorrow dizisi dünya genelinde pek çok tv kanalı tarafından yayınlanmıştır. Dizinin internet üzerinde izlenebilen versiyonları da yer aldığından dilerseniz bilgisayarınızdan veya dilerseniz akıllı telefon ve tablet ürünlerinizden zaman ve mekan kısıtlaması olmaksızın ücretsiz olarak diziyi izleyebilir ve keyifli heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz.

Written by ganjaman

ganjaman

Visual/UI Designer
Ege üni (bi bitmedi) istanbul
Twitter.com/civelek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir