Shameless

En keyifli aile dizisi

shameless-izle

Komedi ve dram içerikli bir aile dizisi arıyor ve aileniz ile birlikte severek izlemek istiyor iseniz bu dizi tam size göre. Chicago’nun varoş olarak tanımlanan bir semtinde 6 çocuk babası olan Frank gallagher’in hayatını ve çevresindekileri konu alan film günlük hayatta karşımıza çıkan sorunları espirili bir dille bize anlatmaktadır.

Alkolik bir baba ve 6 çocuğunun yaşam mücadelesini anlatan dizide en çok fedakarlığı en büyük kardeş olan Fiona Galagher göstermektedir. Cinsellik, uyuşturucu ve şiddet öğelerinin de işlendiği dizi hayatta acımazsızca karşımıza çıkan engeller karşısında aile bireylerinin tek tek mücadelesini konu almaktadır.

Senaryosu John Wells tarafından düzenlenen dizi Randy C. yönetmenliğinde çekilmektedir. 6 sezondur Amerika Birleşik Devletlerinde sevilerek izlenen dizinin ilk yayın yılı ise 2011’dir. İlk gösteriminden bu zamana kadar toplam 64 bölümün çekildiği dizi gösterim süresi ile diğer dizilerden farklı bir konumda yer almaktadır.

Normalde dizilerdeki gösterim süresinin 40 ila 45 dakika arasında olmasına rağmen ortalama 55 dakikalık bölümler ile yayınlanan dizi izleyenlere dizi bölümünden ziyade sinema filmi keyfi yaşatmaktadır. Ayrıca bölümlerde uzunluğa rağmen akıcı bir senaryonun olması diziyi daha da ilgi çekici kılmaktadır.

Dizinin ismini yeni duymuş olan bireyler internet üzerinde Shameless dizisinin tüm sezonlarına ulaşabilirler. Bu bağlamda google.com üzerinde küçük bir arama( shameless izle, shameless yabancı dizi, shameless hd izle gibi) yapmak yeterli olacaktır.

Written by ganjaman

ganjaman

Visual/UI Designer
Ege üni (bi bitmedi) istanbul
Twitter.com/civelek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir